logo-digieleman

نمایش هوایی با پهپاد ها در اسکاتلند

[vc_row][vc_column width=”1/12″][/vc_column][vc_column width=”10/12″][vc_column_text]امروزه با رشد تکنولوژی‌های نوین در عرصه هوافضا شاهد کاربردهای جدید و متفاوتی از وسایل پرنده مخصوصا پهپادها هستیم. پهپادهای مولتی روتر به دلیل نوع پرواز، ابعاد و کاربرد آنها در بین وسایل پرنده دیگر از محبوبیت بیشتری برخوردار هستند. یکی از کاربردهای اخیر این وسیله پرنده استفاده از آن در نمایش‌های گروهی هوایی (drone show) در شب به صورت سه بعدی است. دلیل انتخاب کوادکوپتر برای انجام این دست نمایش‌ها به خاطر توانایی در انجام مانورهایی است که دیگر پرنده‌ها قادر به انجام آن نیستند. مانند توانایی انجام پرواز هاور و نشست و برخاست عمودی.

امسال در اسکاتلند جشن پایان سال میلادی به دلیل همه‌گیری کرونا آنلاین برگزار شد. بخشی از آن تماشای نمایش پهپادهای نورانی بود که در آسمان به هنرنمایی پرداختند. پهپادها در ادینبورگ و مناطق کوهستانی، به شکل حیوانات مختلف درآمدند؛ حتی گوزنی که یورتمه می‌رود.

[/vc_column_text][vc_column_text] 

تصاویری زیبا از نمایش هوایی پهپاد‌ها بر آسمان اسکاتلند

[/vc_column_text][martfury_empty_space height=”50″][vc_video link=”https://www.aparat.com/v/y54wJ” align=”center”][/vc_column][vc_column width=”1/12″][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][martfury_products_carousel header=”2″ infinite=”true” products=”sale” cat=””][/vc_column][/vc_row]

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *