logo-digieleman

DJI Mini 3 Pro: راهنمای سازگاری کنترلر

به دنبال راه جدیدی برای پرواز با پهپاد DJI Mini 3 Pro خود هستید؟ چرا خلبانی را با یک کنترل از راه دور متفاوت امتحان نکنید؟ پهپاد مورد علاقه طرفداران Mini 3 Pro با انواع کنترل از راه دور پهپاد DJI سازگار است که هر کدام یک تجربه خلبانی منحصر به فرد را ارائه می دهند – بیایید با دیجی المان همراه باشید تا بررسی کنیم که کدامیک سازگار هستند.

چه کنترلرهایی با DJI Mini 3 Pro سازگار هستند؟

DJI RC-N1

کنترل از راه دور آزمایش شده و واقعی DJI RC-N1 از زمانی که برای اولین بار در سال 2020 در کنار Mavic Air 2 Combo معرفی شد، مورد علاقه خلبانان DJI بوده است. این کنترلر به گونه ای طراحی شده است که برای اکثر گوشی های هوشمند برای پشتیبانی از کنترل پرواز با Mini 3 Pro طراحی شده است. یکی از دو گزینه کنترلر برای عرضه با Mini 3 Pro به طور پیش فرض، RC-N1 دارای عمر باتری تا شش ساعت است و با پهپادهای DJI O3 از جمله Mini 3 Pro سازگار است. 

DJI RC-N1

DJI RC

دومین گزینه از دو گزینه کنترلی که به صورت استاندارد با پهپاد DJI Mini 3 Pro ارائه می شود، کنترلر DJI RC یک کنترلر هوشمند مصرف کننده است که دارای صفحه نمایش لمسی 5.5 اینچی روشن است و برنامه DJI Fly را اجرا می کند. DJI RC ارگونومیک است و در عین حال کنترل های لمسی را ارائه می دهد. بزرگترین مزیت RC؟ این کنترلر نیاز به پرواز با گوشی هوشمند شما را از بین می برد و یک متغیر دیگر را از تجربه پرواز شما حذف می کند. صفحه نمایش RC از بسیاری از تلفن های هوشمند روشن تر است و پروازهای دقیقی را ارائه می دهد و به شما امکان می دهد کاملاً روی کادربندی عکس های خود تمرکز کنید. 

DJI RC

DJI RC Pro

DJI RC Pro که برادر بزرگتر کنترلر DJI RC است، دارای صفحه نمایش داخلی روشن تر، میله های کنترلی پاسخگو، قدرت پردازش بیشتر و آنتن های خارجی برای انتقال بهتر ویدیو است. DJI RC Pro بهترین تجربه پرواز ممکن را با DJI Mini 3 Pro به خلبانان ارائه می دهد و ویژگی های انحصاری از جمله خروجی ویدئو HDMI و موارد دیگر را ارائه می دهد.

DJI RC Pro

DJI RC Motion 2

این یکی برخلاف سایر کنترلرهای DJI Mini 3 Pro است. DJI RC Motion 2 یک کنترلر بصری مبتنی بر حرکت است که در کف دست شما قرار می گیرد و خلبانان را قادر می سازد تا Mini 3 Pro خود را با حرکات ساده دست کنترل کنند. لطفاً توجه داشته باشید: خلبانان برای پرواز با پهپاد DJI Mini 3 Pro با DJI RC Motion 2 به هدست DJI Goggles 2 یا DJI Goggles Integra FPV نیاز دارند.

DJI RC Motion 2

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *